رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

چه اثر سوخت هستند فیلتر تغییر رسانه ها و نه؟

- Oct 27, 2017 -

فیلتر بنزین یکی از رایج ترین محصولات فیلتر برای تولید کنندگان رسانه های فیلتر سوخت هستند. عملکرد اصلی این است که فیلتر کردن ناخالصی در بنزین است. اگر فیلتر بنزین کثیف یا مسدود به طور عمده به شرح زیر است: زمانی که درب سوخت قدرت بالا به آرامی، و یا تا ماشین مشکل آغاز شده و گاهی به آتش 2 - 5 بار به نام. بسیاری از موتور است یک بار بارگذاری و تخلیه از کاغذ فیلتر فیلتر روغن اگر شما اضافه کردن چرخه جایگزینی به طور کلی حدود ۱۰۰۰۰ کیلومتر ناخالصی های بنزین کمتر است، 15000-20000 کیلومتر تعویض نیز مشکل است. فیلتر مارک فلش پورت های ورودی و خروجی است.

فیلتر بنزین است فیلتر شما معمولا ناخالصی در بنزین، مدت طولانی اضافه کردن، فیلتر بنزین خود را پر از خاک و خاک، dregs؛ به تعداد کیلومتر به جای توصیه می شود. اگر شما هنوز تغییر یا تغییر را به تاخیر بیاندازد، قطعا عملکرد خودرو خود را تحت تاثیر قرار; مانند روغن ضعیف ماشین سوختگیری، مدت طولانی خسته کننده تا حد زیادی بهبود عملکرد فیلتر فیلتر و در نهایت منجر به خسارت مزمن به موتور، یا حتی تعمیرات اساسی موتور. تاکسی به چند کیلومتر طول و دیدم یک تاکسی برای یک ماه به تعویض فیلتر بنزین داخل داخل کاغذ صافی قادر به استفاده از زبان برای توصیف, بنابراین اگر نه تغییر، آسیب بزرگی به ماشین قطعا را اجرا می شود.

برای صفات عملکرد رسانه های فیلتر سوخت محصولات معرفی شده:

اگر فیلتر در خط سوخت نصب شده است، به آن فیلتر خارجی می نامند; در غیر این صورت، فیلتر داخلی در پمپ سوخت و مخزن سوخت داخل فیلتر نصب شده است. که در آن فیلتر مخزن سوخت و یا پوشش محافظ آن معمولا به تعمیر و نگهداری رایگان در نظر گرفته است.

بسیاری از رسانه های فیلتر سوخت وارداتی توسط درام متصل می شوند. به منظور اطمینان از قابلیت اطمینان مهر اتصال واشر همان نیست بارها و بارها باید استفاده شود. علاوه بر این، حتی با واشر جدید آن برای تنگی پس از چفت و بست باید بررسی شود. وقتی که سیستم سوخت باید جایگزین حلقه "O"، لازم است برای اطمینان از اینکه مدل حلقه "O" دقیق و بررسی کنید که حلقه کشش و سختی مناسب باشد است.

هیچ سیستم سوخت مدار تنها یک فیلتر داخلی در مخزن سوخت اگر چه است این چند واحد پمپ، فیلتر، واحد نوار نقاله گران است، اما هنگامی که تحویل سوخت مسدود شده یا عملکرد موتور و رد نتیجه، آن را نیز باید به موقع و مناسب نگهداری و تعمیر و نگهداری. در همان زمان لازم برای بررسی شکست تمام خطوط سوخت و پارگی و پیچش یا حلقه زنی در گیره شلنگ است.


Related Products