رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

فیلتر فیلتر سوخت برای نیاز به جایگزینی

- Aug 22, 2017 -

فیلتر سوخت توصیه می شود برای هر جایگزینی 10،000 کیلومتر، فیلتر سوخت نفت مخزن سوخت $ میلیون کیلومتر جایگزینی. مدل های مختلف چرخه تعمیر و نگهداری ممکن است کمی متفاوت باشد، ماشین خود را مشخص زمانی که نیاز به جایگزینی تعمیر و نگهداری، لطفا از طریق عملکرد "خود خدمات" برای درک.

تعمیر و نگهداری بزرگ، فیلتر سوخت عمومی و نفت، فیلتر کردن ماشین، فیلتر کردن هوا در همان زمان جایگزینی.

نصب و جایگزینی فیلتر گاز پیچیده تر است، به راحتی عملیات دستکاری، باید توسط اپراتورهای حرفه ای برای نصب نصب شود.

ضرورت فیلتر سوخت (فیلتر) تعویض

فیلترهای سوخت را می توان به فیلترهای بنزینی و فیلترهای دیزلی بر اساس سوخت تقسیم کرد، استفاده اصلی از وسایل نقلیه داخلی فیلتر های بنزین، فیلتر کردن بنزین و مخزن نفت داخلی و داخلی است.

با استفاده از سن وسایل نقلیه، افزایش مسافت پیموده شده، فیلتر سوخت برای کار طولانی مدت، برای رسیدن به یک چرخه عمر مشخص، به سرعت، مصرف سوخت، افزایش نویز، عملکرد کنترل و غیره منجر خواهد شد.

فیلتر سوخت (فیلتر) یادداشت خرید

1، قبل از خرید کالا، لطفا اطمینان حاصل کنید که مدل خودرو، جابجایی و سایر اطلاعات را اطمینان دهید تا مطمئن شوید که مدل درست برای خرید لوازم جانبی است. شما می توانید کتابچه راهنمای تعمیر و نگهداری خودرو را بررسی کنید، همچنین می توانید با توجه به شبکه نگران نباشید "عملکرد تعمیر و نگهداری خود کار".

2، فیلتر سوخت در تعمیر و نگهداری بزرگ، عمومی و روغن، فیلتراسیون ماشین، تصفیه هوا در همان زمان برای جایگزینی.

3، انتخاب فیلتر سوخت با کیفیت بالا، فیلتر سوخت کم کیفیت اغلب منجر به تامین سوخت فقیر، کمبود برق خودرو و یا حتی شعله ور شدن می شود. اختلاط ها فیلتر نمی کنند، سیستم های تزریق نفت و سوخت نیز به مدت طولانی آسیب می رسانند.

4، هنگامی که سرعت احساس به وضوح کاهش می یابد، شتاب موتور بد است، ماشین قادر به سفر نیست، لازم است فکر کنیم که فیلتر سوخت ممکن است مسدود شده باشد، نیاز به بازرسی به موقع.


Related Products