رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

فیلتر رسانه فیلتر سوخت مودم را کاهش می دهد

- Sep 12, 2017 -

فیلتر فیلتر سوخت با فیلترهای دیزلی، فیلترهای بنزین و گاز طبیعی فیلتر سه طبقه. نقش رسانه فیلتر سوخت برای جلوگیری از ذرات در سوخت، آب و زباله، برای اطمینان از قطعات دقت سیستم سوخت از آسیب و سایر آسیب است.

فیلتر فیلتر سوخت در سری بین پمپ سوخت و پورت ورودی جسم دریچه گاز تنظیم شده است. نقش رسانه فیلتر سوخت شامل سوختن در اکسید آهن، گرد و غبار و سایر آلودگیهای جامد است تا از پلاگین سیستم سوخت (به ویژه نازل) جلوگیری شود. کاهش سایش مکانیکی، اطمینان از عملکرد پایدار موتور، افزایش قابلیت اطمینان. ساختار سوخت شامل یک پوسته آلومینیومی و یک فولاد ضد زنگ استحکام است که از کاغذ فیلتر کارآیی بالا بر روی پایه تشکیل شده است و کاغذ فیلتر به شکل گل داودی شکل گرفته است تا منطقه گردش را افزایش دهد. فیلتر EFI را نمی توان با فیلتر روغن استفاده کرد. به عنوان فیلتر EFI اغلب در برابر فشار سوخت 200-300 کیلوگرم مقاومت می کند، به طور کلی فشار فشار فیلتر به بیش از 500 کیلوگرم نیاز دارد و فیلتر روغن برای رسیدن به چنین فشار بالا لازم نیست.

1. فیلتر دیزل

ساختار فیلتر دیزل تقریبا مشابه با فیلتر روغن است، دو نوع قابل تعویض و پیچ وجود دارد. اما فشار کاری و نیاز به دمای روغن بسیار پایین تر از فیلتر روغن است و نیازهای کارآیی فیلتراسیون آن بسیار بالاتر از فیلتر روغن است. فیلتر فیلتر دیزل با استفاده از کاغذ فیلتر، بلکه استفاده از پتو یا مواد پلیمری.

فیلتر دیزل را می توان به جداسازی دیزل آب، فیلتر دیزل دیزو تقسیم کرد. جداساز نفت و آب یک عملکرد مهم جداسازی آب دیزل است. حضور آب برای سیستم سوخت دیزل بسیار مضر است، خوردگی، سایش، گیر کردن و حتی فرایند احتراق دیزل را بدتر می کند. با توجه به محتوای گوگرد بالا دیزل در چین، حتی زمانی که احتراق رخ می دهد، آن را با آب واکنش نشان می دهد برای تولید قطعات موتور سولفوریک اسید سولفوریک. روش سنتی حذف آب عمدتا از طریق ساختار قیفی رسوب می شود. بیش از سه انتشار موتور در جداسازی آب از الزامات بالاتر، الزامات بالا در مورد نیاز به استفاده از فیلترهای با کارایی بالا.

فیلتر روغن دیزل برای فیلتر کردن ذرات کوچک در دیزل استفاده می شود، کشور بیش از سه انتشار موتور دیزلی عمدتا برای کارآیی فیلتر ذرات 3-5 میکرون است.

2. فیلتر بنزین

فیلتر بنزین با کربورتر و EFI از نقاط،

استفاده از موتور بنزینی کربورتر، فیلتر بنزینی در سمت پمپ واردات قرار دارد، فشار کاری کم است، استفاده کلی از پوسته نایلون، فیلتر بنزین موتور EFI در قسمت صادرات پمپ، فشار کار، معمولا با استفاده از پوسته فلزی. فیلتر فیلتر بنزین با استفاده از کاغذ فیلتر، بلکه استفاده از پارچه نایلون، مواد پلیمری.

فیلتر گازوئیل همانطور که موتور احتراق موتور بنزینی و موتور دیزلی از شرایط کلی به عنوان فیلتر دیزلی خشن متفاوت است، بنابراین قیمت ارزان است. فیلتر سوخت مصرفی است، در فرایند استفاده از وسیله نقلیه، نیاز به تعمیر و نگهداری جایگزین به طور منظم، در غیر این صورت آن را به اثر محافظت واجد شرایط نمی رسند.

زمان جایگزین پیشنهاد شده: 5000-10000 کیلومتر در هر خودرو برای جایگزینی.


Related Products