رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

رسانه های فیلتر سوخت یکی از نقاط مهم سریع و ایمن در جاده رانندگي است

- Oct 23, 2017 -

رسانه های فیلتر سوخت یکی از قطعات مهم ماشین های سریع و امن برای سفر در جاده ها است. ما درک می کنیم که اصل فیلتر و نگهداری دانش به طور موثر می تواند جلوگیری از شکست موتور توسط رسانه های فیلتر سوخت مشکل ایجاد می شود.

رسانه های فیلتر سوخت است عمدتا در سوخت پمپ گاز بدن و به پورت بین خط لوله، یک جزء اصلی موتور است.

پس اصل رسانه های فیلتر سوخت چیست؟

رسانه های فیلتر سوخت قادر به حذف ذرات رطوبت و ناخالصی که به موتور آسیب می تواند مسدود هستند و کاهش سایش، اطمینان حاصل شود که موتور به اجرا گفته می; قیف وارونه در فیلتر وجود دارد بنابراین لبه قیف به طور طبیعی فیلتر کردن، به طوری که شما به راحتی می تواند به حل مشکل ناخالصی چون آب و مجله سنگین تر از سوخت هستند.

رسانه های فیلتر سوخت آلومینیومی و براکت استنلس استیل است و کاغذ فیلتر (داودی و مانند) در قلاب قرار داده است و منطقه تماس به طور موثر می تواند تاشو کاغذ فیلتر داودی افزایش یابد.

در استفاده از فیلتر ما کار نگهداری فیلتر ما نیز بسیار مهم است.

به طور کلی یک فیلتر حدود 30000 کیلومتر مدت اگر از دست دادن از بزرگتر ما فاصله مناسب مانند در بیست و پنج یا بیست هزار یک بار تغییر دهید می تواند کوتاه.

هنگام نصب فیلتر، توجه به جهت نصب و راه اندازی فیلتر، نصب را لغو. حتی اگر نصب وارونه کار زندگی تا حد زیادی کاهش خواهد یافت.

بنابراین، در ماشین های معمول ما روند نه تنها به حفظ خارج ما ماشین رانندگی نگهداری قطعات داخلی نیز بسیار مهم است، گرم نرسیدن، توجه به تعمیر و نگهداری به طور موثر حل مشکلات زندگی موتور ما برای ما کار سفر اما همچنین به باز ما را اسکورت می شود سفر بیشتر هموار!


Related Products