رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

فیلتر فیلتر سوخت رسانه ای چرخه

- Jun 13, 2017 -

فیلتر فیلتر سوخت رسانه ای چرخه

فیلتر فیلتر سوخت برای هر جایگزینی 10،000 کیلومتر توصیه می شود، مخزن سوخت داخلی ساخته شده در فیلتر روغن $ میلیون کیلومتر جایگزینی. در چرخه نگهداری بین مدل های مختلف ممکن است تفاوت کمی وجود داشته باشد.

تعمیر و نگهداری بزرگ، سوخت فیلتر رسانه عمومی و روغن، فیلتر ماشین، فیلتر هوا در همان زمان. نصب و جایگزینی فیلتر گاز پیچیده تر است، به راحتی عملیات دستکاری، باید توسط اپراتورهای حرفه ای برای نصب نصب شود.

نیاز به جایگزینی فیلتر فیلتر سوخت

فیلتر سوخت Medias را می توان به فیلترهای بنزینی و فیلترهای دیزلی بر اساس سوخت تقسیم کرد، استفاده اصلی خودروهای داخلی فیلتر های بنزینی، فیلتر کردن بنزین و مخزن نفت داخلی و داخلی است.

با استفاده از سن وسایط نقلیه، افزایش طول مسافت پیموده شده، فیلتر کارآمد فیلتر مایع در طولانی مدت، برای رسیدن به یک چرخه عمر خاص، منجر به سرعت خودرو، مصرف سوخت، افزایش نویز، عملکرد کنترل و غیره خواهد شد.

ملاحظات انتخاب فیلتر فیلتر سوخت

1، قبل از خرید کالا، لطفا اطمینان حاصل کنید که مدل خودرو، جابجایی و سایر اطلاعات را اطمینان دهید تا مطمئن شوید که مدل درست برای خرید لوازم جانبی است. شما می توانید کتابچه راهنمای تعمیر و نگهداری خودرو را بررسی کنید، همچنین می توانید با توجه به شبکه نگران نباشید "عملکرد تعمیر و نگهداری خود کار".

2، فیلتر فیلتر سوخت در تعمیر و نگهداری اصلی، عمومی و نفت، فیلتراسیون ماشین، فیلتراسیون هوا در همان زمان.

3، انتخاب فیلتر با کیفیت بالا فیلتر سوخت، کیفیت ضعیف Fuel Filter Media اغلب منجر به تامین سوخت فقیر، کمبود برق خودرو و یا حتی شعله ور شدن می شود. اختلاط ها فیلتر نمی کنند، سیستم های تزریق نفت و سوخت نیز به مدت طولانی آسیب می رسانند.

4، زمانی که سرعت احساس آشکارا کاهش می یابد، شتاب موتور بد است، ماشین قادر به سفر نیست، لازم است فکر کنیم که رسانه فیلتر سوخت ممکن است مسدود شده باشد، نیاز به بازرسی به موقع.


Related Products