رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

ولتاژ تنظیم کننده کاغذ فیلتر روغن مورد نیاز به جایگزینی مکرر

- Oct 09, 2015 -

فیلتر روغن های خلاء به طور کلی در حال حاضر استفاده می شود، آن رطوبت را در نفت و گاز به طور کامل حذف می اما همچنین می توانید حذف ناخالصی های جزئی. فرایند است: درمان ترانسفورماتور روغن فیلتر درشت → فیلتر خوب → → → حرارت روغن روغن و خلاء و کم آبی و گاز. درشت با استفاده از یک صافی فلزی و آهنربا قوی فیلتر، فیلتر خوب اغلب فیلتر کوچک ناخالصی 1 ~ متر m. در حال حاضر بسیاری از انواع فیلتر خوب و مواد پودر sintered مكربرس و مواد فلزی و سرامیک فیلتر فیلتر فیلتر مادگی و استفاده از سازه های خاص و غیره.


روغن ترانسفورماتور خلاء کم آبی بدن و بخاري گازي. اصل آن به مخزن خلاء حرارت روغن غبار روش اسپری برای تشکیل نفت ترانسفورماتور در نفت و گاز و رطوبت برای فرار است. دمای روغن به طور کلی حدود 65 درجه، نه بیش از حد بالا، تا که به سن نفت را دارد. کم آبی و اثر این روش بیشتر مورد استفاده است بهتر است. اگر نفت به بسیار ریز اسپری می شدند، با این حال، شما به راحتی پمپ خلاء.


آتش نورد شاتر درب تعمیر برق نورد درب شاتر درب تعمیر گاراژ درب تعمیر درب جمع شدن تعمیر آتش شاتر درب برقی نورد درب تعمیر درب های برقی تعمیر درب جمع شدن تعمیر گاراژ درب تعمیر درب تعمیر درب تعمیر.


Related Products