رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

نحوه استفاده از کاغذ صافی انجام آزمایش های شیمی

- Oct 09, 2015 -

خارج از کاغذ صافی علاوه بر فیلتر کردن، اغلب استفاده شده در آزمایش های دیگر، مانند نفت سفید کاغذ فیلتر مکش سطح پتاسیم، سدیم، استفاده از کاغذ صافی به عنوان حامل شعله واکنش با استفاده از چند لایه کاغذ فیلتر آزمایش سلول، اسپری رنگ واکنش با کاغذ صافی و غيره. موارد زیر چند نمونه های نوآورانه، نماینده استناد:


1 واکنش بین سدیم و آب


عملیات 1.1


ظرف پتری را 1/2 حجم آب اضافه کردن چند قطره از محلول بهنلبهتلين دقت برش دایره ای کاغذ صافی در چنین سطح استفاده از موچین به باقلا اندازه دانه فلز سدیم، پس از حذف سوخت را در کاغذ صافی مرطوب قرار می گیرد و پوشش پیاله بزرگ. از آنجا که سدیم بر روی کاغذ فیلتر شنا نمی تواند واکنش خود را آسان به جمع آوری است، سدیم می تواند بر روی کاغذ فیلتر ذوب به توپ دیده می شود و پس از لحظه ای کوتاه و دادن رنگ زرد شعله و تولید بسیاری از دود (وقتی مشاهده واقعی رنگ دود سفید محصول نور زرد سدیم پراکسید است) سفید قرمز گرادیان فیلتر زیر آب راه حل.


جزئیات 1.2


(1) فیلتر نمی تواند در آب غوطه ور آن را بر روی آب شناور می تواند و یا سدیم رایت.


(2) واکنش نشان پتاسیم فلزی با آب همچنین از این روش استفاده کنید.


(3) بر روی کاغذ صافی مرطوب واکنش سدیم و ذرات سدیم بدون شنا کردن در اطراف پدیده شایان و چلپ چلوپ نشان می دهد که تغییرات در شرایط واکنش پدیده تغییر ایجاد کرده اند.


(4) آزمایش استفاده از است: پدیده واکنش بین سدیم و آب تنها دیدن می اما همچنین می تواند مشاهده پدیده آزمایش سدیم سوزاندن در هوای تجربی افزایش امنیت و عاری از آلودگی.


Related Products