رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

شبکه جهانی اتحاد: تحقيقات فن آوری تصفیه آب با کمک قدرت

- Oct 09, 2015 -

به تازگی، Tsinghua دانشگاه "محاسبه آب" پروژه تحقیقاتی بطور رسمی در پکن آغاز شد و آی بی ام جهانی شبکه اتحاد دو طرف طور مشترک حل مکانیک و چند رشته ای از پژوهش و مرکز نوآوری چین آب آلودگی مسائل شهر می نماید.


بهار ژنگ، Tsinghua دانشگاه استاد از چینی و خارجی تحقیق چند رشته ای تیم توسعه نوآورانه آب تصفیه فناوری، از طریق استفاده از آب در کالیبر بسیار کوچک است, تنها چند مولکول به عبور از آب لوله فیلتر در فوق العاده سریع جریان و آب تبخیر در خصوص درمان سطح فوق العاده به کاهش مصرف انرژی در تصفیه فاضلاب در حالی که افزایش تولید آب شیرین ، و در نهایت کاهش هزینه تصفیه آب.


با این حال، کلید به این فن آوری به عملی قرار است که آیا آب توانایی دقت شبیه سازی مولکول های آب در غشاء کم سرعت جریان در لوله به درک مکانیزم آن تا ایجاد مقرون به صرفه تجهیزات درمان. این شبیه سازی، محاسبه جرم مورد نیاز است، این نیاز به قدرت علمي پژوهشي موسسات با مقدار زیادی از محاسبات که. برآورد های خشن، پروژه تحقیقاتی میلیون ها ساعت کامپیوتر تنها با تکیه بر منابع موجود محاسبه نیازهای هزاران سال هم اگر مورد نیاز. با کار کردن با آی بی ام، زمان محاسبه پروژه را می توان برای یک سال کوتاهتر می شود.


Related Products