رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

رسانه های تصفیه هر هدف است

- Jan 01, 2016 -

دسته هشت عمده مواد تصفیه رسانه وجود دارد: سرامیک فیلتر ایدز تولیدات سیلیکونی پارچه و غشاء ساخته فلزات متخلخل پلاستیک و الیاف مرطوب گذاشته. علاوه بر این، سایر انواع و انواع بسیاری از این هشت مقوله عمده وجود دارد.

دسته هشت عمده مواد تصفیه رسانه وجود دارد: سرامیک فیلتر ایدز تولیدات سیلیکونی پارچه و غشاء ساخته فلزات متخلخل پلاستیک و الیاف مرطوب گذاشته. علاوه بر این، سایر انواع و انواع بسیاری از این هشت مقوله عمده وجود دارد. لیست تقریبا بی پایان، از جمله کسانی که جدید در سال های اخیر مانند استفاده از نانو ساختارهای شبکه که ممکن است نظر بسیاری از زیر شاخه لانتاج است.

هیچ نوع فیلتر دو در تولید تجهیزات مشابه ساخته شده است. به عنوان مثال، لانتاج بر غشاء خطوط تولید تولید کند. فیلتر ایدز با استفاده از دسته کاملا متفاوت از مواد و فرایند از رسانه های بافته شده مانند پارچه سیلیکونی و غیره. شرکت های رسانه ای فیلتر تمایل به تخصص در یک یا دو نوع متمایز از رسانه های فیلتر و به ندرت عرضه انواع سه یا بیشتر. اکثریت تمایل به تمرکز بر روی یک دسته از رسانه ها، اعم از پارچه بافته های سیلیکونی غشاء فلزات مانند پارچه بافته سیم یا ایدز به استناد چند فیلتر. هزینه تجهیزات تولید برای هر یک از متوسط تولید گران است و تغییرات ساختار رسانه ها چنان متعدد، تخصص شرکت ها برای گرفتن حجم کافی را به طور کامل استفاده از تجهیزات خود را.


وضعیت تا حدودی مشابه با تولید کنندگان از دستگاه های تصفیه و تجهیزات وجود دارد. فیلتر تولید کنندگان تمایل به ارائه تعدادی محدود از انواع فیلتر، به عنوان مثال، غشاء RO و UF فیلتر تولید کنندگان ماژول به ندرت را و مكربرس فروش کارتریج های غشاء و متخلخل تولید پلاستیک فیلتر فلزی از سیم پارچه را. شرکت های که تولید رسانه های مرطوب گذاشته از سلولز و یا الیاف مصنوعی به ندرت دیگر رسانه ها ارائه. اگر آنها اغلب از بخش های دیگر در مکانی دیگر است.


هر رسانه ای قابلیت های کاربردی مختلف و خواص. فیلتر ساخته شده از فلز یا سرامیک مانند برای پلیمر تصفیه یا که در آن یک سیال خورنده حاضر است سفت و سخت و مورد استفاده در کاربردهای فشار بالا هستند. مثال دیزل اگزوز فیلتر و یا محیط های بالا می شود. تقریبا همیشه تمیز و مورد استفاده مجدد قرار قادر به حال آنها. با چند استثنا منسوجات بی بافت رسانه در درجه حرارت متوسط استفاده می شود، برخی از عمق برای گرفتن و نگه ذرات جامد و معمولا زمان تنها در برنامه های کاربردی که در آن پس از آن فیلتر ها را دفع است استفاده می شود. برخی استثنائات بگ فیلتر گرد و غبار کارتریج مجموعه که به بخشی از سیستم های بزرگ اجازه می دهد برای تمیز کردن را پشت پالس طراحی شده اند. غشاء مكربرس برخی از گران ترین رسانه های فیلتر و همیشه در بر داشت که در آن تصفیه بسیار خوب, مانند در صنایع پزشکی، دارویی و یا نیمه هادی مورد نیاز است. فیلتر از غشاء مكربرس به طور کلی استفاده می شود برای حذف باکتری در حالی که غشاهای اسمز معکوس حذف می monovalent و نمک از آب دریا. غشاهای اسمز معکوس به طور گسترده ای به راه حل های پردازش مواد غذایی استفاده می شود.


مرطوب گذاشته رسانه های سلولزی نقطه اتکاء در حمل و نقل فیلتر برای کاربر فعال انجمن نفت و موتور مصرف هوا فیلتر برای سالهای زیادی بوده است. سلولز است که توانایی به محیط زیر کاپوت اتومبیل و کامیون ها رشد کرده و نسبتا ارزان است. زیرا الیاف شیشه-تراکم و ارائه عالی خاک نگه داشتن ظرفیت فایبر گلاس تر گذاشته رسانه در فیلتر هیدرولیک فشار بالا، یافت می شود. فیبر شیشه ای می تواند به صورت کاملا خوب حتی زیر میکرون قطر و مواد انتخاب فیلتر هپا برای اتاق تمیز و coalescing رسانه ای و آزمایشگاهی خاصی است.


پارچه های بافته های سیلیکونی (فکر می کنم: رشته مانند ماهیگیری بند ناف خط یا "علف هرز whacker") به عنوان سیم پارچه برای استفاده به عنوان فیلتر های سطح ساخته شده است. هر دو از رشته های قطر بسیار خوب بافته شده یا نخ از 20 میکرون تا 1000 میکرون قطر به طیف بسیار گسترده ای از برنامه های کاربردی از بالا پایان خون و فیلتر های پلیسه دار مایع چشمی به کمربند در بسیاری از شهرداری درمانی آبگیری لجن را برآورده سازد. رسانه های متخلخل تصفیه پلاستیک پلاستیک خوب تولیدات به شکل سفت و سخت متخلخل، اغلب با استفاده از پلیمرهای هیدروفوبیک تشکیل شده است. این فیلترها در پزشکی، مجموعه چراغ های خودرو و دریچه های باتری استفاده می شود. در سال های اخیر پلاستیک متخلخل به غشاء تولیدات لوله پشتیبانی برای استفاده در آب یا استخر پلیسه دار و فیلتر های آبگرم.


آید به تصفیه بدیهی است که یک رسانه متخلخل تمام نیازهای مناسب نیست.

Related Products