رده محصول

تماس با ما

شاندونگ Renfeng ویژه مواد شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.1 Renfeng جاده, Qifeng, Huantai, شاندونگ، چین 256407

تلفن: 86-533-8690983/8688836

فکس: 86-533-8690158

ایمیل:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

وب سایت:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

وظیفه سنگین هوا RFF3113CW

وظیفه سنگین هوا RFF3113CW

ظرفیت نگهداری گرد و غبار فیلتر و بازده فیلتراسیون: 30٪ -50٪ بالاتر است. عمر طولانی وزن سبک با عملکرد بهتر فیلتراسیون. مقاومت در برابر رطوبت. بازدارنده شعله عالی. پردازش کامل

ارسال درخواست

جزئیات محصول

ظرفیت نگهداری گرد و غبار فیلتر و بازده فیلتراسیون: 30٪ -50٪ بالاتر است.

عمر طولانی

وزن سبک با عملکرد بهتر فیلتراسیون.

مقاومت در برابر رطوبت.

بازدارنده شعله عالی.

پردازش کامل

RF همیشه در راه صنعتی شدن جدید است و به چرخه توسعه، نوآوری فنی، تنظیم ساختار و اولویت حفاظت از محیط زیست پایبند است. "صادقانه مرد، Lean کار" باعث می شود RF ایجاد روابط صادقانه همکاری با تامین کنندگان و مشتریان با منافع دو جانبه و برنده.

شرکت تصویب پیشرفته ترین تجهیزات تصفیه آب در جهان برای اجرای بازیافت آب تولید، ساخته شده با مرکز گرمایش خود. پس از معرفی، هضم و جذب جو "کار لاغر"، صرفه جویی در انرژی ثابت، هزینه تولید پایین و کیفیت محصولات بهبود یافته توسط خطوط تولید خودکار پیشرفته بین المللی و تجهیزات بازرسی ساخته شده است. ما یک تیم بسیار متخصص R & D را برای توسعه محصولات، فرآیند و تکنولوژی جدید برای تنظیم ساختار محصول ساخته ایم. هدف از ایجاد سازمانی سازگار با محیط زیست نوآوری فنی است که مجموعه ای از تحقیق، تولید، فروش و انتقال تکنولوژی است. مقیاس تولید شرکت ها در چند سال آینده می تواند 100،000 تن مواد ویژه را به دست آورد.


ما با هر شرکایی یک آینده باشکوه ایجاد خواهیم کرد.


پرس و جو